Montér - svářeč

FirmaManpowerGroup s.r.o.
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Máte zkušenosti s prací na montážních zakázkách? Vlastníte svářečský průkaz? Hledáte stabilní zaměstnání s pravidelnou výplatou? Nebojíte se práce na plošinách či lešení? Čtěte dál...

Pro klienta dodávající technologické vybavení staveb hledám šikovné montéry/svářeče pro realizaci zakázek.

Náplň práce:

- svářečské práce na dílně i na stavbách

- další manuální činnost (nátěry, izolace)

- potrubářské práce (instalatéřina, plynařina, topenářství)

Požadujeme:

- vyučení v technickém oboru

- manuální zručnost a zkušenosti na montážích

- svářečský průkaz podmínkou

- řp. B

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání

- pravidelnou výplatu - dobrou práci umíme ocenit!!!

- 25 dní dovolené

- příspěvek na stravu a dopravu

- penzijní připojištění

- pojistku "na blbost"

Zaujala Vás nabídka? Pak se přihlaste do výběrového řízení přes tlačítko "ODPOVĚDĚT" a já Vás budu kontaktovat s dalšími detaily!

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Litomyšl
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Zaměstnavatel:ManpowerGroup s.r.o., IČ: 41194659
Datum zveřejnění nabídky práce:13. 09. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Barbora Sýkorová