Operační důstojník/ce - nástup možný ihned

FirmaMark2 Corporation Czech, a.s.
AdresaPraha Praha
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 20 000 Kč za měsíc

Máš zkušenosti z oblasti bezpečnostní služby a chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Pokud je tvá odpověď ANO, přidej se k nám a získej náborový příspěvek, profesní kvalifikaci a možnost profesního i platového růstu.

Náplň práce:

• Koordinační a řídící činnost
• Komunikace pomocí radiostanice
• Obsluha zařízení operačního střediska, kamerového systému, EZS
• Zodpovědnost za dodržování pracovního a návštěvního řádu
• Vedení evidence o průběhu služby
• Komunikace se servisními organizacemi
• Zpracovávání dokumentace
• Vhodné i pro invalidní důchodce

Požadujeme:

• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost
• Zkušenosti v bezpečnostní službě a znalost EPS, EZS, CCTV - výhodou

Nabízíme:

• Možnost týdenních výplat
• Práce v různých částech Prahy
• Mzda až 160,-Kč
• Zvýhodněné volání O2
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Pomůžeme zajistit ubytování

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis s fotografií přes odpovědní formulář nebo volejte na naši BEZPLATNOU linku.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Praha, Praha
Mzda, plat (hrubý): 20 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, OZP - zdravotně postižené
Profese:Pracovník ostrahy
Obor:Ostraha a bezpečnost

Zaměstnavatel:Mark2 Corporation Czech, a.s., IČ: 25719751
Datum zveřejnění nabídky práce:12. 09. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Náborové oddělení