Vedoucí objektu - mzda až 160Kč/hod.

FirmaMark2 Corporation Czech, a.s.
AdresaPraha Praha
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Máš chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidej se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu zajímavých benefitů!

Náplň práce:
• Zaškolování nových členů ostrahy
• Kontrola BOZP zaměstnanců a dodavatelů
• Vyhodnocování nově nastavených bezpečnostních procedur v praxi a jejich
dolaďování
• Jednoduchá administrativa
• Komunikace s policií
• Přímé řízení a kontrola výkonu strážní služby, plánování směn, zpracování
docházky

Požadujeme:

• Chuť pracovat
• Uživatelská znalost MS Office a práce s počítačem
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• Mzda až 160,-Kč/h
• Zvýhodněné volání O2
• Zázemí stabilní společnosti
• Možnost profesního i platového růstu
• Bohatý motivační program
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti

Kontakt:
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Praha, Praha
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, OZP - zdravotně postižené
Profese:Pracovník ostrahy
Obor:Ostraha a bezpečnost

Zaměstnavatel:Mark2 Corporation Czech, a.s., IČ: 25719751
Datum zveřejnění nabídky práce:12. 09. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Náborové oddělení