SOC Manažer (M/Ž) - mzda 38.000Kč/měs.

FirmaMark2 Corporation Czech, a.s.
AdresaPraha Praha
ÚvazekPlný úvazek
Mzda38 000 Kč za měsíc

Jsi asertivní, časově flexibilní a chceš řídit svůj tým? Pokud je tvá odpověď ANO, přidej se k přední české společnosti v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií a získej zajímavou práci s možností osobní realizace

Náplň práce:
Přijmeme muže i ženy na pozici Manažer bezpečnostního (dohledového) centra (SOC Manager).

• Zodpovědnost za chod celého týmu napříč všemi směnami (8-mi hodinové směny), vedení až 15 SOC Operátorů
• Nábor, zaškolení a vedení týmu podřízených
• Správa mzdového rozpočtu pracovníků
• Koordinace bezpečnosti s ostatními servisními organizacemi a jejich instruktáž v oblasti bezpečnosti
• Reporting vedení společnosti
• Zajištění členů týmu napříč všemi směnami
• Zastoupení práce SOC operátora

Požadujeme:

• ZNALOST ANGLICKÉHO JAZYKA: C1 CEF - PODMÍNKOU
• Zkušenost s vedením týmu – podmínkou
• Znalost ČJ
• Minimálně 4 roky na podobné pozici podmínkou (z toho minimálně 2 roky ve vedoucí pozici)
• Trestní bezúhonnost
• Manažerská zkušenost v bezpečnostním centru a vysoká úroveň administrativy
• IT znalost hardware, software and infrastruktury
• Vysoká dovednost v IT aplikacích
• Znalost Genetec, C-Cure, Trackforce a podobných systémů preferováno (ukázka použití těchto systémů podmínkou)
• Zkušenost s analýzou bezpečnosti, řešení problémů
• Samostatná příprava reportů
• Znalost technických parametrů bezpečnostních systémů (IP network, servery, LAN/WAN)
• Znalost a zkušenost s politikou ochrany dat (GDPR, ochrana osobních dat)
• Další cizí jazyk výhodou
• Ověřování a potvrzování reportů, rozhovory
• Pravidelné vzdělávání v oboru

Nabízíme:

• Mzda 38 000,-Kč + příplatky + odměny
• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• Možnost vést svůj vlastní tým na nezávislém projektu
• Možnost profesního i platového růstu
• Zvýhodněné volání O2
• Multisport kartu
• Stravenky
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace za zajímavou cenu
• Přátelský kolektiv

Kontakt:
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Středoškolské

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Praha, Praha
Mzda, plat (hrubý):38 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:OZP - zdravotně postižené
Profese:Ředitel
Obor:Vyšší management

Zaměstnavatel:Mark2 Corporation Czech, a.s., IČ: 25719751
Datum zveřejnění nabídky práce:12. 09. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Náborové oddělení