Office manager s AJ

FirmaMax People s.r.o.
AdresaČeskobratrská 2227/7 Ostrava
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 21 000 Kč za měsíc

Pro naši společnost, rozvíjející se agenturu práce, hledáme vhodné uchazeče na pozici Office manager.

Náplň práce:

- překlady dokumentů pro management do AJ (ne oficiální překlady)
- příprava reportů (evidence přijatých faktur)
- příprava podkladů pro víza (pro zahraniční zaměstnance)
- řešení provozních záležitostí kanceláře
- nákup kancelářského materiálu
- podpora managementu při řešení záležitostí
- evidence kancelářských zásob

Požadujeme:

Minimální požadované vzdělání:Středoškolské

Nabízíme:

Adresa pracoviště:Českobratrská 2227/7, Ostrava
Mzda, plat (hrubý): 21 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:ihned
Profese:Administrativní pracovník
Obor:Administrativa

Zaměstnavatel:Max People s.r.o., IČ: 24846040
Datum zveřejnění nabídky práce:11. 09. 2019
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Jitka Jarůšková