Manufaktura - sklad- září 2019 - leden 2020

FirmaČeský národní podnik s.r.o.
AdresaPraha Praha
ÚvazekPlný úvazek, Zkrácený úvazek
Mzda dle domluvy

Jsme 100% česká značka inspirovaná historií s tradicí od r. 1991 pro domácí lázně s vysokým podílem přírodních ingrediencí, moderním jemným složením v poctivé kvalitě a bez testů na zvířatech.

Pro náš sklad v Praze- Čakovicích hledáme výpomoc na období září 2019 - leden 2020.

NÁPLŇ PRÁCE:
Balení a distribuci zboží, expedice zboží, úklid skladu a plnění dalších svěřených úkolů

Požadujeme:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Nabízíme:

Adresa pracoviště:Praha, Praha
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Skladník
Obor:Doprava a zásobování

Zaměstnavatel:Český národní podnik s.r.o., IČ: 49687387
Datum zveřejnění nabídky práce:11. 09. 2019
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Veronika Danielová