Konstruktér

FirmaManpowerGroup s.r.o.
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Pro nadnárodního společnost, která se zabývá dodávkami interiérového vybavení, hledám Konstruktéry se znalostí německého či anglického jazyka!

Pozice je vhodná jak pro zkušené konstruktéry, kteří chtějí zkusit něco nového, tak i pro absolventy s chutí do práce.

Náplň práce:

- vývojové a konstrukční práce

- tvorba konstrukčních výkresů a dalších podkladů

- komunikace se zákazníkem

- řešení zákaznických požadavků

Požadujeme:

- vzdělání technického směru

- orientace v technických výkresech

- znalost 3D Cad systému (Solidworks či jiný)

- německý/anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:

- stabilní zázemí nadnárodní společnosti

- odpovídající platové ohodnocení

- 23 dní dovolené

- příspěvek na volný čas/pojištění/vzdělávací kurzy

- dotované stravování

Zaujala Vás nabídka? Kliknutím na tlačítko "odpovědět" se přihlásíte do výběrového řízení!

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Středoškolské

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Litomyšl
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Zaměstnavatel:ManpowerGroup s.r.o., IČ: 41194659
Datum zveřejnění nabídky práce:02. 08. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Barbora Sýkorová