Servírka/Číšník - smlouva na HPP!!!

FirmaManpowerGroup s.r.o.
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Pro provoz wellness hotelu v samém srdci Broumovska hledáme šikovné Číšníky či Servírky!

Týden práce/týden volna nebo krátký/dlouhý týden - ubytování během pracovních dnů je samozřejmostí!!

Možnost využití wellness, stravování zajištěno a veškeré spropitné Vám zůstává!!!

Náplň práce:

- obsluha zákazníků v restauraci hotelu (snídaně, obědy, večeře)

- péče o čistotu a celkové prostředí restaurace

Požadujeme:

- praxe v oboru

- orientace v pravidlech gastronomie a stolování

- znalost cizího jazyka (AJ/NJ)

- potravinářský průkaz a čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

- práci na HPP

- 25 dnů dovolené

- příspěvek na penzijko

- možnosti školení (barmanské či baristické)

- v případě zájmu jazykové kurzy

Zaujala Vás nabídka? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Broumov
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Zaměstnavatel:ManpowerGroup s.r.o., IČ: 41194659
Datum zveřejnění nabídky práce:02. 08. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Barbora Sýkorová