Vedoucí výroby v polském závodě

FirmaManpowerGroup s.r.o.
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Česká společnost zaměřená na realizaci povrchových úprav hledá do svého výrobního závodu v Polsku nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí výroby.
Můžete se těšit na denní komunikaci v polském a anglickém jazyce, moderní pracovní prostředí a zázemí menší mezinárodní společnosti rodinného charakteru.

Jaká pracovní náplň na Vás čeká?
- stabilizace a koordinace výrobního závodu v Polsku (cca 30 zaměstnanců)
- tvorba týdenních plánů výroby
- zodpovědnost za zajištění a plnění zakázky
- vedení zaměstnanců
- navrhování změn procesů vedoucích ke zvýšení produktivity

Požadujeme:

Požadujeme:
- vzdělání technického směru (ideálně strojírenství)
- znalost polského jazyka na pokročilé úrovni (denní komunikace)
- znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (denní komunikace)
- zkušenost s vedením výrobního týmu
- řp. sk. B
- ochotu pracovat na zahraniční pobočce

Nabízíme:

Nabízíme:
- práci v moderním, mezinárodním prostředí
- automobil
- podporu v profesním a kariérním růstu
- motivující mzdu
- bonusy za úspěšné naplnění stanovených cílů
- týden dovolené navíc
- flexibilní začátek a konec pracovní doby

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Středoškolské

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Ostrava
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Zaměstnavatel:ManpowerGroup s.r.o., IČ: 41194659
Datum zveřejnění nabídky práce:02. 08. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Dominika Hlavová