Obsluha pece od 28 000 Kč/měsíc + ubytování

FirmaManpowerGroup s.r.o.
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Pro klienta z Příbrami, zabývajícího se výrobou slitin na bázi olova, cínu a drahých kovů, hledáme pracovníky pro obsluhu hutnické pece.

Pro zájemce z ostatních lokalit nabízíme zajištění ubytování na pěkné a čisté ubytovně.

Náplň práce:

- obsluha strojů a zařízení (pece, motorové vozíky, ...),

- běžná údržba svěřených strojů a zařízení.

Směnnost: nepřetržitý provoz.

Nástup ideálně ihned nebo dle dohody :-)

Požadujeme:

- podmínkou je řidičské oprávnění sk. B,

- samostatnost,

- spolehlivost,

- výhodou oprávnění na motorové vozíky.

Nabízíme:

Průměrná měsíční mzda 28.000 Kč/měsíc (po čase možnost navýšení)
- měsíční a čtvrtletní prémie,
- pracovní doba průměrně 19 směn (8 hodinové směny),
- stabilní zaměstnání,
- 25 dní dovolené,
- dotované závodní stravování,
- po zkušební době příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
- příspěvek na kulturní a sportovní aktivity.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Příbram
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Zaměstnavatel:ManpowerGroup s.r.o., IČ: 41194659
Datum zveřejnění nabídky práce:02. 08. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Lenka Nohejlová