Hledá se administrativní hvězda!

FirmaManpowerGroup s.r.o.
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Na pozici OFFICE ASSISTANT hledáme organizačně a komunikačně schopné kandidáty.

Vaším úkolem bude, aby naše kancelář měla vše, co ke svému chodu potřebuje. Příchozí i odchozí pošta půjde Vašima rukama.

Budete hodně komunikovat - s úřady, klienty i kolegy, česky i anglicky, a to emailem, telefonicky i osobně.

Nedílnou součástí Vaší pracovní náplně bude administrativa - tvorba nových dokumentů, evidence a kontrola smluv a plateb, správa informací uvedených na internetových stránkách, zpracovávání reportů.

Požadujeme:

Komunikativní angličtina

Ovládání nástrojů MS Office, především Excelu

Alespoň roční zkušenost na asistentské pozici

Skvělá schopnost organizace času a práce

Nabízíme:

Vzdělávání a osobní rozvoj

Firemní akce s kolegy pro utužování kolektivu

Dynamická pracovní náplň

Možnost používání a zlepšování angličtiny

Další benefity jako sick days, stravenky nebo pět týdnů dovolené

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Středoškolské

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Plzeň
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Profese:Administrativní pracovník
Obor:Administrativa

Zaměstnavatel:ManpowerGroup s.r.o., IČ: 41194659
Datum zveřejnění nabídky práce:02. 08. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Michaela Rojíková