Outdoorový instruktor (školní výlety, akce pro veřejnost)

FirmaCOP OUTDOOR s.r.o.
AdresaSlověnický mlýn Lišov
Mzda 1 000 Kč za den
Odpovědět

Popis nabídky práce:

Pokud se chceš zapojit do party COPáků a podílet se na realizaci outdoorových programů pro školy i veřejnost, pokud hledáš pohodovou brigádu, zábavu, společné akce s pohodovými lidmi a taky slušný výdělek, jsi-li zodpovědný/á a chceš-li se učit nové věci, staň se instruktorem COP.

Požadujeme:

Minimální věk 18 let. - Kladný vztah k dětem. -Týmovost, komunikativnost. - Orientace na klienta. - Trestní a morální bezúhonnost.

Nabízíme:

Spousta dětí všech věkových kategorií, renomé instruktora COPu, spokojené výrazy dětí, práce v nadšeném a kamarádském kolektivu, slušné platové ohodnocení.

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Slověnický mlýn, Lišov
Mzda, plat (hrubý): 1 000 Kč za den
Počet volných pracovních míst:10
Termín práce:od ihned do 30. 9. 2023
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:COP OUTDOOR s.r.o., IČ: 28296699
Datum zveřejnění nabídky práce:11. 03. 2023
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Vít Vlk

Podobné nabídky práce:

Ukázat další odkazy
Odpovědět na inzerát a poslat životopis


Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma COP OUTDOOR u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 1 000 Kč za den ; Adresa práce: Slověnický mlýn, Lišov ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.