Doručovatel listovní motoriz. - Praha 9, Letňany

FirmaČeská pošta, s.p.
AdresaBechyňská 638 Praha
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy
Odpovědět

Popis nabídky práce:

Jak bude vypadat váš pracovní den:
*Připravíte si obálky a balíčky tak, aby se Vám dobře roznášely. *Nezapomenete přibalit letáky a složenky. *Dojdete si k zákazníkům pro úsměv za včasné dodání. *Můžete klientům poradit, jak získat lepší služby nebo informovat o nabídkách, které jim usnadní život. *Doručovat budete služebním vozem.
Hodíte se k nám, protože:
*jste aktivní a baví Vás procházky na čerstvém vzduchu *si dokážete svou práci zorganizovat *rád/a se setkáváte s lidmi *si přejete doručit vše, co jste si zabalil/a *nevadí Vám zazvonit ještě jednou, když Vás klient neslyšel *ať Vás doma chválí nebo ne, my rozhodně oceníme, že jste zodpovědný/á *pohled na počítač Vás nevyděsí *máte řidičský průkaz skupiny ,,B"
Proč pracovat právě u nás?
*Jsme sehraný tým – vše potřebné Vás naučíme. *Volno si užijete i o 5týdenní dovolené. *Máme pro Vás i další benefity (stravenky v hodnotě 90 Kč, kartu MultiSport za zvýhodněných podmínek, ubytování ve firemních rekreačních zařízeních, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, aj.). *Většinu práce můžete strávit na čerstvém vzduchu. *Pravidelným pohybem se udržíte v kondici.
Pracoviště
Bechyňská 638, Praha, Letňany
Kontakt
p. Bittnerová - vedoucí provozu Tel.: +420 730 580 222
V inzerátech jsou používány názvy pozic zpravidla v mužském rodě, a to z důvodu lepší plynulosti textu, v žádném případě tím Česká pošta, s. p. nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup k pohlaví nebo jednotlivým kategoriím povolání.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Bechyňská 638, Praha
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:ihned
Profese:Kurýr / pracovník pošty
Obor:Služby

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:Česká pošta, s.p., IČ: 47114983
Datum zveřejnění nabídky práce:25. 01. 2023
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Julie Skřivánková
Odpovědět na inzerát a poslat životopis

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Česká pošta u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): dle domluvy ; Pracovní úvazek: Plný úvazek ; Adresa práce: Bechyňská 638, Praha ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.