VEDOUCÍ NA ŠKOLY V PŘÍRODĚ A DĚTSKÉ TÁBORY

FirmaIng. Marek Hanuš
AdresaChýšská 229 Lubenec
Mzda 4 000 Kč za úkol/projekt
Odpovědět

Popis nabídky práce:

Chcete být obklopeni dětmi a prima partou vedoucích? Strávit jarní a letní čas smysluplně a odpočinout si od civilizace?

Pokud jste si alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli "ano", hledáme právě Vás. Jako každý rok začínáme rozšiřovat řady našich vedoucích a praktikantů na letní tábory a školy v přírodě během května a června. Krom poměrně pestré nabídky akcí s dětmi (kvůli kterým se k nám zřejmě hlásíte :o)) se však můžete těšit také na spoustu akcí mimosezónních. Několikrát do roka je možnost s námi vyrazit na neformální akce bez dětí typu sjíždění řeky, lyžování v Alpách či návštěva aquaparků a vinných sklípků :o). Krom společných výletů, které utužují náš kolektiv, také rádi společně pomáháme potřebným - ať už na Vánoce, kdy se pravidelně zapojujeme do Ježíškových vnoučat, tak i jen tak během roku. Nudit se s námi rozhodně nebudete :o).

Není potřeba žádná praxe (i když je samozřejmě vítána :o)), hlavní je být zodpovědný/á, mít chuť učit se novým věcem a užívat si obklopení smečkou dětí :o). Vyrazit s námi můžete do RS Máj v Plasích u Plzně nebo do RS Lubenec na spojnici Praha-Karlovy Vary. V případě oboustranné spokojenosti je možné pokračovat na pozici programového vedoucího či se k nám připojit na letní tábory, které probíhají na stejných místech.

Na škole v přírodě přebíráme děti od učitelů na herní program až odpoledne, a tak je svým rozvržením dne ideální i pro ty, kteří se chtějí během dopoledne věnovat svému učení či se jen tak poflakovat a odpočívat :o). Přesné termíny bychom ještě upřesnili, ale většinou se jedná o týdenní turnusy (pátek - pátek nebo čtvrtek-čtvrtek), občas i zkrácené jen od pondělí do pátku.

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis s fotografií. Budeme se těšit na spolupráci!

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Chýšská 229, Lubenec
Mzda, plat (hrubý): 4 000 Kč za úkol/projekt
Počet volných pracovních míst:13
Nástup:dle domluvy
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Referent
Obor:Kultura a umění

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:Ing. Marek Hanuš, IČ: 46013351
Datum zveřejnění nabídky práce:24. 01. 2023
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Dvořáková
Odpovědět na inzerát a poslat životopis

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Ing. Marek Hanuš u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 4 000 Kč za úkol/projekt ; Adresa práce: Chýšská 229, Lubenec ; Nástup: dle domluvy ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.