Operátor výroby - ubytování zdarma

FirmaPro-Temp spol. s r.o.
AdresaMladá Boleslav Mladá Boleslav
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 24 400 Kč za měsíc

Do našeho týmu hledáme šikovné operátory se zkušenostmi ve výrobě i bez, vše Vás zaučíme. Na oplátku nabízíme výborné mzdové ohodnocení s různými benefity. Ubytování zdarma je samozřejmostí.

Operátor výroby

Pracovní náplň
● montáž rámů autosedaček, kabelů a plastových součástek na sedačky
● čalounění sedaček kůží nebo textilií

Místo výkonu práce: Bezděčín ( Mladá Boleslav )

Pracovní doba: 3 směnný provoz

Mzda :

základ 24 400,- Kč/ měsíc - po zaučení 25 500,- Kč + benefity + příplatky za směnnost -
průměrná měsíční mzda 32 000,- Kč/ měsíc + ubytování zdarma

Požadujeme:

● zkušenost v automobilovém průmyslu výhodou

● manuální zručnost

● plnoletost

Nabízíme:

zaměstnání na dlouhodobou spolupráci
finanční růst
bonusy a příplatky za směnnost - průměrná mzda činí 32 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
příplatky za svátky a přesčasy
za každou odpracovanou směnu stravenka v hodnotě 120 Kč ( vy platíte pouze 30,- Kč )
25 dní dovolené
ubytování ZDARMA - svoz z ubytování do práce a zpět je naši bezplatnou svozovou dopravou
zaškolíme Vás

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Mladá Boleslav, Mladá Boleslav
Mzda, plat (hrubý): 24 400 Kč za měsíc - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:13
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Automechanik
Obor:Auto – moto

Zaměstnavatel:Pro-Temp spol. s r.o., IČ: 02755670
Datum zveřejnění nabídky práce:24. 01. 2023
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Pro- Temp

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Pro-Temp u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 24 400 Kč za měsíc ; Pracovní úvazek: Plný úvazek ; Adresa práce: Mladá Boleslav, Mladá Boleslav ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.