Přivýdělek s kosmetikou Oriflame, již od 15 let

FirmaJiří Verner
AdresaCelý Ústecký kraj Ústí nad Labem
Mzda dle domluvy
Odpovědět

Popis nabídky práce:

Nabízíme výdělkovou a obchodní příležitost u světově známé firmy Oriflame.

Staňte se jedním z členů Oriflame a poznejte na vlastní kůži, jak zábavné a jednoduché to je. Každý člen má zisk z prodeje 30% (=rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou).
Čím víc objednávek získáte, tím větší bude Váš výdělek. Navíc odměny pro každého úspěšného člena - kosmetické dárky pravidelně zdarma!

Doporučujeme pro studenty od 15 let, skvěle se dá skloubit se studiem. Získáte zkušenosti z oblasti prodeje a obchodu - později použijete v životopise! Pro svou časovou přizpůsobivost vhodné také pro ženy na mateřské dovolené.

POUZE PRO VÁŽNÉ ZÁJEMKYNĚ, vhodné však i pro muže :)

Požadujeme:

věk od 15 let

Nabízíme:

atraktivní přivýdělek
katalogy zdarma
registrace zdarma
žádné povinné či pravidelné obraty
žádné registrační ani obnovovací poplatky

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Celý Ústecký kraj, Ústí nad Labem
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Počet volných pracovních míst:13
Termín práce:od 8. 2. 2023 do 31. 12. 2033
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, MD - Matky na mateřské dovolené, OSVČ / živnostníky na IČ, OZP - zdravotně postižené, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny, Pro osoby od 15 let
Profese:Telefonní prodejce
Obor:Prodej a obchod

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:Jiří Verner, IČ: 70562075
Datum zveřejnění nabídky práce:24. 01. 2023
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:p. Verner
Odpovědět na inzerát a poslat životopis

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Jiří Verner u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): dle domluvy ; Adresa práce: Celý Ústecký kraj, Ústí nad Labem ; Nástup: 8. 2. 2023 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.