Dělník - expedice (m/ž)

FirmaRandstad HR Solutions s.r.o.
AdresaVážní 465 Hradec Králové
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 23 000 Kč za měsíc

Máte zkušenosti s VZV a komunikace s dopravci Vás baví? Láká Vás 5 týdnů dovolené, pestrá škála bonusů a práce pro nadnárodní společnost?

Do výrobní společnosti v Hradci Králové hledáme nové kolegy do týmu, kteří chtějí pracovat ve třísměnném provozu, nebojí se technologií a chtějí získat stabilní a perspektivní práci přímo do kmene!

Náplň práce:
- nakládka materiálu (panelů) a příslušenství
- vytváření dokumentace související s expedicí výrobků
- koordinace přepravy zboží
- komunikace s dopravci

Požadujeme:

- min. vzdělání s výučním listem
- výhodou platný průkaz VZV
- výhodou zkušenosti ze skladů
- dodržování specifických postupů, BOZP a PO na pracovišti
- svědomitost, pečlivost
- ochotu pracovat 12 hod směny

Nabízíme:

- 25 dní dovolené
- roční bonus dle výsledků firmy
- dotované závodní stravování
- stravenky při nočních a víkendových směnách
- občerstvení na pracovišti
- vzdělávací kurzy ( možnost také jazykových kurzů dle pracovní pozice)
- Cafeteria
- příspěvky na volný čas/sport/kulturu
- kariérní příležitost v úspěšné nadnárodní společnosti

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Vážní 465, Hradec Králové
Mzda, plat (hrubý): 23 000 Kč za měsíc - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:10
Nástup:ihned
Profese:Dělník
Obor:Výroba, průmysl a strojírenství

Zaměstnavatel:Randstad HR Solutions s.r.o., IČ: 08025851
Datum zveřejnění nabídky práce:23. 01. 2023
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Petra Rohlenová

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Randstad u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 23 000 Kč za měsíc ; Pracovní úvazek: Plný úvazek ; Adresa práce: Vážní 465, Hradec Králové ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.