Recepční (M/Ž) pro výrobní areál - 1/2 HPP - Nová Ves

FirmaMark2 Corporation Czech, a.s.
AdresaNová Ves Třebíč
ÚvazekZkrácený úvazek
Mzda dle domluvy

Jste komunikativní, nedělá vám problém práce s PC a chcete pracovat v pohodovém kolektivu? Pokud je vaše odpověď ANO, přidejte se k nám a získejte stabilní práci, která vás bude bavit a spoustu dalších zajímavých benefitů.

Náplň práce:
• Zajištění chodu recepce
• Ochrana a ostraha majetku klienta, kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Správa klíčového hospodářství
• Obsluha EPS, EZS, CCTV
• Pochůzková činnost

Požadujeme:
• Plnoletost
• Čistý výpis z rejstříku trestů
• Spolehlivost a flexibilitu
• AJ komunikativní nebo NJ
• Certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou - POMŮŽEME ZAJISTIT
• Ukončené středoškolské vzdělání
• Příjemné vystupování, komunikativnost

Nabízíme:
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Slušné a seriózní jednání
• Práci na 1/2 HPP
• Příspěvek na penzijní spoření/životní pojištění
• Směny dle dohody
• Kompletní uniformu
• MultiSport kartu
• Příspěvek na stravování
• Zvýhodněné volání O2

Nástup možný ihned
Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Nová Ves, Třebíč
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Zkrácený úvazek
Počet volných pracovních míst:3
Nástup:ihned
Profese:Pracovník ostrahy
Obor:Ostraha a bezpečnost

Zaměstnavatel:Mark2 Corporation Czech, a.s., IČ: 25719751
Datum zveřejnění nabídky práce:21. 01. 2023
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Náborové oddělení

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Mark2 Corporation Czech u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): dle domluvy ; Pracovní úvazek: Zkrácený úvazek ; Adresa práce: Nová Ves, Třebíč ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.