Kurýr balíkových zásilek -Uherský Brod

FirmaČeská pošta, s.p.
AdresaBří Lužů 107 Uherský Brod
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
* příprava balíkových zásilek a jejich doručování do domácností * uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách * vyúčtování zásilek a finanční hotovosti po návratu na pracoviště * řízení motorového vozidla- získáte praxi v řízení
Co byste měl mít?
* výuční list a trestní bezúhonnost * řidičský průkaz skupiny B * odolnost vůči stresu a fyzické zátěži * aktivní přístup k zadaným úkolům a k jejich plnění v požadované kvalitě * dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování * spolehlivost a pečlivost
Odměníme Vás:
* zázemím stabilní společnosti s dlouholetou tradicí * možností aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy * různorodou prací s možností denního kontaktu s klienty * pracovní dobou 40 hod. týdně a 5ti týdny dovolené * širokou škálou benefitů včetně stravenek a možnosti rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních * pracovní smlouvou na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení
Kontakt:
Bartková Lenka tel: +420 733 611 105
Zaujala vás naše nabídka? Pokud ano, zašlete nám, prosím, svůj životopis kliknutím na tlačítko "Odpovědět".
V inzerátech jsou používány názvy pozic zpravidla v mužském rodě, a to z důvodu lepší plynulosti textu, v žádném případě tím Česká pošta, s.p. nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup k pohlaví nebo jednotlivým kategoriím povolání.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Bří Lužů 107, Uherský Brod
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:4
Nástup:ihned
Profese:Dispečer
Obor:Doprava a zásobování

Zaměstnavatel:Česká pošta, s.p., IČ: 47114983
Datum zveřejnění nabídky práce:21. 01. 2023
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Julie Skřivánková

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Česká pošta u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): dle domluvy ; Pracovní úvazek: Plný úvazek ; Adresa práce: Bří Lužů 107, Uherský Brod ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.