Finanční expert - Praha 52, Hlubočepy

FirmaČeská pošta, s.p.
AdresaTilleho náměstí 2/792 Praha
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Popis nabídky práce:

Co vás čeká?

Každodenní komunikace s našimi klienty – telefonicky i osobně.
Příprava promyšlených finančních plánů, které klientům pomohou v plnění snů i ve zvládání každodenních situací.
Sjednávání bankovních a pojistných produktů dle potřeb klienta.

Jakého parťáka do našeho týmu hledáme?

S příjemným vystupováním a komunikačními schopnostmi.
S proaktivním přístupem, tahem na branku a obchodním duchem.
Zajímáte se o svět finančních produktů a obchod vám není cizí.
Se středoškolským vzděláním a čistým trestním rejstříkem.

Na co se můžete těšit?

Fajn kolektiv, který vám pomůže nejen v prvních měsících, abyste se u nás cítili dobře.
Jistotu příchozího klienta a mnoho příležitostí, jak neustále rozšiřovat klientský kmen.
Exkluzivní motivační program Bodovka (včetně zahraničních zájezdů).
Zdarma školení a kurzy v hodnotě bezmála 100 000Kč.
Zázemí silné značky na trhu.
Vlastní kancelář, nemusíte tedy řešit drahé energie a další náklady.
Víme, že odpočinek je důležitý, proto u nás máme týden dovolené navíc a k tomu ještě příspěvek na rekreaci.
Stravenky v hodnotě 90 Kč a MultiSport karta za zvýhodněných podmínek.
Výhody a slevy na produkty skupiny ČSOB.
Zvýhodněné mobilní tarify pro vás a vaše blízké od společnosti T-Mobile.

Místo výkonu práce:
Tilleho náměstí 792/2, Praha, Hlubočepy
Pokud se Vám naše nabídka líbí, vyplňte dotazník a přiložte Váš životopis. Ozveme se Vám! V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Středoškolské

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Tilleho náměstí 2/792, Praha
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:ihned
Profese:Bankovní poradce
Obor:Bankovnictví, finance a ekonomika

Zaměstnavatel:Česká pošta, s.p., IČ: 47114983
Datum zveřejnění nabídky práce:21. 01. 2023
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Julie Skřivánková

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Česká pošta u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): dle domluvy ; Pracovní úvazek: Plný úvazek ; Adresa práce: Tilleho náměstí 2/792, Praha ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.