Brigádník v úseku lahůdek

FirmaAlbert Česká republika, s.r.o.
AdresaU Jandovky 2 Vyškov
Mzda135 Kč za hodinu
Odpovědět

Popis nabídky práce:

V Albertu jsme hrdí na svoji práci, protože naším cílem je pomáhat Čechům jíst a žít lépe. Každý z našich kolegů odvádí denně neuvěřitelný kus práce, abychom mohli našim zákazníkům nabízet zdravější, šetrnější a lokální potraviny. Proto práce, kterou společně odvádíme, není „jen práce“. Je to práce, která je smysluplná pro nás, pro naše komunity, pro naši zem a pro naši planetu. Je to práce, která dává smysl!   

Budete se starat o svěřený úsek a společně s kolegy se budete podílet na tom, aby od nás zákazníci odcházeli spokojení a rádi se k nám vraceli. Budete obsluhovat zákazníky a budete se starat o to, aby byl úsek lahůdek doplněn a správně označen.

Požadujeme:

*zkušenost z maloobchodu je velkou výhodou
*dodržování všech pravidel při práci se zbožím
*samostatnost a orientace na zákazníka
*práci ve směnném provozu

Nabízíme:

*týdenní výplata zálohy mzdy
*možnost výběru úseku, na kterém chcete pracovat
*volbu délky směn, s jejichž rozvržením budete včas seznámeni
*osvědčený systém zaškolení
*inovativní a moderní prostředí-nejen ve vybavení prodejen, ale stále pracujeme i na zjednodušení a zautomatizování procesů

Jaký jsme zaměstnavatel
*podporujeme zdravý životní styl: zvýhodněná Multisport karta, program zdravotní prevence, program zdravého stravování, Albert linka pomoci, čerstvé ovoce v zázemí, měsíc zdraví apod.
*podporujeme vyváženost mezi pracovním a osobním životem: různé podoby pracovních úvazků, 15% sleva na rodinný nákup v Albertu atd.
*jsme společensky a ekologicky zodpovědní: zkrácené účtenky, Nadační fond Albert, podpora Národní potravinové sbírky, darování neprodaných potravin, spolupráce s lokálními dodavateli atd.
*jsme inovativní: remodeling a rekonstrukce prodejen, distribučních center a kanceláří, samoobslužné pokladny, elektronické cenovky, Albert scan, věrnostní aplikace Můj Albert apod.
*jsme součástí nadnárodní skupiny Ahold Delhaize
*obsloužíme u nás týdně 4 000 000 zákazníků
*působíme na trhu 30 let (od roku 1991)
*máme více než 300 prodejen po celé ČR a 3 distribuční centra

V našich inzerátech používáme tzv.generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:U Jandovky 2, Vyškov
Mzda, plat (hrubý):135 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:3
Nástup:ihned
Profese:Prodavačka
Obor:Prodej a obchod

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:Albert Česká republika, s.r.o., IČ: 44012373
Datum zveřejnění nabídky práce:25. 11. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Romana Tsapová
Odpovědět na inzerát a poslat životopis

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Albert Česká republika u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 135 Kč za hodinu ; Adresa práce: U Jandovky 2, Vyškov ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.