Pořadatel/Event Security

FirmaMGS Facility s.r.o.
AdresaČeskomoravská Praha 9
Mzda 125 Kč za hodinu

Bezpečnostní agentura holdingu MALGEN aktuálně nabízí volné pozice Pořadatele/Security v multifunkční hale na Praze 9.

Termín akce: prosinec 2022 - únor 2023 Přesný termín bude upřesněn. Jedná se o větší počet různých pozic.
Náplň práce:

- kontrola vstupu osob
- pochůzková činnost
- dohled na parkováním, organizace vjezdu a výjezdu vozidel
- požární hlídka
- kontrola dodržování návštěvního řádu haly a bezpečnosti

Požadujeme:

- věk nad 18let
- spolehlivost a časová flexibilita
- příjemné vystupování a reprezentativní vzhled
- čistý TR
- základní znalost českého jazyka
- výhodou znalost AJ

Nabízíme:

- mzda 125-150 Kč/hod btto dle pozice a zkušeností
- pracovní poměr DPP, možnost navázání dlouhodobější spolupráce
- výplata hotově nebo na účet po skončení akce, možnost mimořádné výplaty zálohy
- možnost využití firemních benefitů, při dlouhodobější spolupráci zvýhodněný tarif pro mobilní volání a data, MULTISPORT KARTA

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Českomoravská, Praha 9
Mzda, plat (hrubý): 125 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:13
Nástup:dle domluvy
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, MD - Matky na mateřské dovolené, OSVČ / živnostníky na IČ, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
Profese:Pracovník ostrahy
Obor:Ostraha a bezpečnost

Zaměstnavatel:MGS Facility s.r.o., IČ: 09119795
Datum zveřejnění nabídky práce:25. 11. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Radek Vach

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma MGS Facility u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 125 Kč za hodinu ; Adresa práce: Českomoravská, Praha 9 ; Nástup: dle domluvy ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.