Administrativní pracovník pro OZP

Firmasymetrie, s.r.o.
AdresaZábrdovická 15/16a Brno
ÚvazekZkrácený úvazek
Mzda 13 000 Kč za měsíc
Odpovědět

Popis nabídky práce:

Do půjčovny a prodejny zdravotních pomůcek přijmeme mezi sebe další kolegyni. Jedná se o kontakt se zákazníky - osobně i telefonicky, práce na počítači, výdej a příjem zdravotních pomůcek. Jde o práci na HPP, zkrácený úvazek 5 hod denně, nástupní plat 13.000,- Kč měsíčně. Místa jsou výhradně určená pro OZP invalidy 1,2,3 st. Jde o chráněná místa na trhu práce.

Požadujeme:

Požadujeme praxi v administrativě a znalost práce na PC WORD, EXCEL, příjemné vystupování, samostatnost. Znalost programu Pohoda vítána.

Nabízíme:

Nabízíme smysluplnou práci, super kolektiv, dlouhodobé zaměstnání, pravidelnou mzdu v termínu, osobní ohodnocení a firemní benefity.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Středoškolské

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Zábrdovická 15/16a, Brno
Mzda, plat (hrubý): 13 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Zkrácený úvazek
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:OZP - zdravotně postižené
Profese:Administrativní pracovník
Obor:Administrativa

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:symetrie, s.r.o., IČ: 26218267
Datum zveřejnění nabídky práce:25. 11. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Jana Glozarová
Odpovědět na inzerát a poslat životopis

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma symetrie u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 13 000 Kč za měsíc ; Pracovní úvazek: Zkrácený úvazek ; Adresa práce: Zábrdovická 15/16a, Brno ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.