Super přivýdělek, mzda až 176 Kč/h

FirmaINDEX NOSLUŠ s.r.o.
Mzda 160 Kč za hodinu
Odpovědět

Popis nabídky práce:

Potřebuješ si přivydělat a rád bys získal peníze za brigádu ihned, klidně každý den? Pro spediční společnost zabývající se rozvozem zásilek, hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky. Jedná se o výpomoc na odpoledních (15:00-22:30 hod.) a nočních směnách (23:15-8:00 hod.). Náplní práce je vykládka/nakládka kamionu, třídění balíků a manipulace s nimi. Brigáda je ohodnocena základní mzdou 160 Kč/hod a příplatkem za noční směnu ve výši 10 %. Vaše mzda ve výsledku může být až 176 Kč/h. Svým charakterem je brigáda vhodná spíše pro muže. Můžete si také vybrat dny, které Vám vyhovují, a to vždy od pondělí do pátku - min. však 2 směny v týdnu. Víkendy Vám zůstanou vždy volné! Vhodné pro studenty, i jako přivýdělek ke stávající práci. Nástup možný IHNED! Neváhejte nás kontaktovat!

Požadujeme:

- věk nad 18 let
- čistý trestní rejstřík (nutno doložit)
- fyzickou zdatnost (vhodná pro muže)

Nabízíme:

- mzdu až 176 Kč/hod
- dlouhodobou a pravidelnou brigádu ve známé a dynamické společnosti
- možnost volby směn
- výplatu mzdy klidně každý den na účet

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Olomouc
Mzda, plat (hrubý): 160 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:4
Termín práce:od ihned do 31. 1. 2023
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Skladník
Obor:Doprava a zásobování

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:INDEX NOSLUŠ s.r.o., IČ: 25131419
Datum zveřejnění nabídky práce:24. 11. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Personální oddělení
Odpovědět na inzerát a poslat životopis

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma INDEX NOSLUŠ u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 160 Kč za hodinu ; Adresa práce: Olomouc ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.