Instruktor LYŽOVÁNÍ a SNOWBOARDINGU

FirmaActivities 4You CZ, s.r.o.
AdresaŠkolní 126 Hlubočky
Mzda 170 Kč za hodinu
Odpovědět

Popis nabídky práce:

Lyžařská škola Rok s pohybem hledá nové instruktory do jejich kolektivu. Jsme největší lyžařská škola v ČR. Máme dost práce pro každého. Pokud si chceš vydělat a zajezdit si !!!!! Pořádáme skupinové i individuální výuky pro děti.

Plat se zvyšuje počtem odpracovaných hodin. Začínáš na 170kč. Pokud jsi u nás už učil, začínáš na 180kč. Mzda se navyšuje po 50ti odpracovaných hodinách po 10ti kč.

Parádní dostupnost vlakem od Olomouce cca 10min. Datum a čas brigády si volíš dle tvých časových možností. Zázemí v areálu je v teple s kuchyňkou. Lyžáky, lyže, oblečení můžeš nechávat po celou zimu v instruktorovně.
V PŘÍPADĚ ZÁJMU KONTAKTUJ NÁS NA EMAIL!!!!

Požadujeme:

Dobré komunikační schopnosti, kladný vztah k dětem, týmového ducha, licence, případně u nás absolvování licence s tím, že vše k licenci plníš v průběhu brigády.

Nabízíme:

Absolvování licenčního kurzu za dotovanou cenu-DOŽIVOTNÍ LICENCE-neobnovujete(platí v celé ČR), tréninky, doškolování, volné lyžování mimo pracovní povinnost, personální stravování, firemní oblečení, práci v ZIMĚ i v LÉTĚ(firemní akce, školy v přírodě, příměstské tábory, adaptační kurzy, obsluha bistra v kempu v Olomouci).

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Školní 126, Hlubočky
Mzda, plat (hrubý): 170 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:13
Termín práce:od 15. 12. 2022 do 31. 3. 2023
Práce je vhodná pro:Absolventy, MD - Matky na mateřské dovolené, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Lektor
Obor:Vzdělávání a personalistika

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:Activities 4You CZ, s.r.o., IČ: 03914194
Datum zveřejnění nabídky práce:23. 09. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Michaela Chytilová
Odpovědět na inzerát a poslat životopis

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Activities 4You CZ u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 170 Kč za hodinu ; Adresa práce: Školní 126, Hlubočky ; Nástup: 15. 12. 2022 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.