Detektiv / Pracovník ostrahy KFL

FirmaProtektia s.r.o.
AdresaDr. E. Beneše 1914 Otrokovice
Mzda110 Kč za hodinu
Odpovědět

Popis nabídky práce:

Strážní a detektivní činnost, ovládání kamerového systému, pravidelné pochůzky po prostorách prodejny, kontrola dodržování bezpečnostních procesů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policií ČR.

Požadujeme:

Čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme:

Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou a pro nové kolegy měsíční zálohy. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti, zprostředkování certifikátu strážného a zaškolení. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný IHNED.

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Dr. E. Beneše 1914, Otrokovice
Mzda, plat (hrubý):110 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, OZP - zdravotně postižené
Profese:Pracovník ostrahy
Obor:Ostraha a bezpečnost

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:Protektia s.r.o., IČ: 46965076
Datum zveřejnění nabídky práce:23. 09. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Ivana Opělová
Odpovědět na inzerát a poslat životopis

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Protektia u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 110 Kč za hodinu ; Adresa práce: Dr. E. Beneše 1914, Otrokovice ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.