Obchodní zástupce WEDO pro oblast Vysočina

FirmaWE|DO CZ s.r.o.
AdresaTuřanka Brno
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 32 000 Kč za měsíc

Rozšiřujeme obchodní tým o obchodníka tělem, duší i pracovními zkušenostmi.

Hledáme OBCHODNÍ ZÁSTUPCE WEDO pro oblast Vysočina

Můžete se pochlubit prokazatelnými výsledky a úspěchy na předchozích pozicích?
Máte obchodního ducha a dokážete vše dotáhnout do zdárného konce?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká:
- Získávání nových zákazníků – akvizice
- Připravovat nabídky a smlouvy k podpisu
- Pravidelná péče o stávající zákazníky
- Spolupráce na zlepšování image naší společnosti
- Administrativa
- Účast na akvizičních, rozvojových a servisních schůzkách u zákazníků
- Vyřizování pohledávek po splatnosti

Bez čeho se to neobejde:
- Vzdělání na úrovni SŠ
- Obchodní dovednosti min. zkušenost 2 roky
- Prokazatelné výsledky v předchozích zaměstnání, které můžeme prověřit
- Řidičský průkaz sk. B
- Dobré organizační a komunikační dovednosti
- Reprezentativní vystupování
- Asertivní chování
- Flexibilitu a samostatnost
- Anglický jazyk

Co bude vaším výsledkem práce:
- Zvýšení počtu našich spokojených klientů WEDO

Co Vám za to nabídneme?
- Finanční ohodnocení, za skvělý výkon finanční odměna
- Firemní automobil
- Možnost využití home office
- Flexibilní pracovní dobu
- Řádné zaškolení
- Skvělou partu kolegů a zázemí firmy s rodinnou atmosférou
- Stravenkový paušál
- Multisport karta
- Firemní slevy u našeho partnera
- Firemní akce

Nástup:
- ihned/dle dohody

Pokud si Vás vybereme, získáte stabilní zaměstnání v rostoucí logistické společnosti, kde se můžete přímo podílet na zvyšování počtů našich obchodních klientů.

Jestli splňujete výše uvedené požadavky a chcete posílit naše řady, tak klikněte na tlačítko „Odpovědět“

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Středoškolské

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Tuřanka, Brno
Mzda, plat (hrubý): 32 000 Kč za měsíc - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Profese:Obchodní zástupce
Obor:Prodej a obchod

Zaměstnavatel:WE|DO CZ s.r.o., IČ: 08313628
Datum zveřejnění nabídky práce:23. 09. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Tereza Jarošová

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma WE|DO CZ u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 32 000 Kč za měsíc ; Pracovní úvazek: Plný úvazek ; Adresa práce: Tuřanka, Brno ; Nástup: dle domluvy ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.