Skladník osmihodinové směny, volné víkendy

FirmaFM ČESKÁ s.r.o.
AdresaTerezínská 1288 Lovosice
ÚvazekPlný úvazek
Mzda167 Kč za hodinu
Odpovědět

Popis nabídky práce:

Zajímavá, zodpovědná a aktivní práce v logistické, stále se rozrůstající firmě. Starost o naskladňování a vyskladňování zboží, kontrola jeho kvality, počtu a uskladnění. Kompletace a kontrola pro naše zákazníky. Lepení štítků, vykládka a nakládka kamionu, balení zboží, jízda na vozících. Podílení se na zlepšování našich procesů a odstraňování chyb. Osmihodinové směny, od pondělí do pátku, ranní x odpolední.

Požadujeme:

Dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost. Jedná se i o práci s těžkými břemeny. Zkušenost s VZV nebo retrakem výhodou. Pečlivost, šikovnost, týmového ducha. Ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme:

Nenároková měsíční prémie 4 000,-Kč ve smlouvě. Poctivé zaškolení do naší práce a možnost oprávnění na různé vozíky. Každý rok navýšení mzdy. Umíme ocenit pracovitost a nové nápady formou mimořádných odměn. Práce v menším týmu. Možnost kariérního růstu. 5 týdnu dovolené. Stravenky v hodnotě 110,-Kč. Příspěvek 3% na penzijní připojištění. Pro sportovní nadšence kartičku Multisport. Odměny za životní události(narození dítěte, svatba a odpracované roky).

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Terezínská 1288, Lovosice
Mzda, plat (hrubý):167 Kč za hodinu
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:3
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Skladník
Obor:Doprava a zásobování

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:FM ČESKÁ s.r.o., IČ: 62969072
Datum zveřejnění nabídky práce:23. 09. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Petra Černá
Odpovědět na inzerát a poslat životopis

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma FM ČESKÁ u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 167 Kč za hodinu ; Pracovní úvazek: Plný úvazek ; Adresa práce: Terezínská 1288, Lovosice ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.