Skladník/ce do skladu s autodíly - mzda 30 000 Kč

FirmaFajn práce s.r.o.
AdresaStrančice Strančice
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 22 000 Kč za měsíc

Pro největšího dodavatele autodílů, autodoplňků a autopotřeb na českém trhu aktuálně hledáme nové zaměstnance na zajištění plynulého chodu skladu.

Náplň práce:
● příjem objednávek se skenerem
● zaskladnění, vyskladnění
● manipulace se zbožím

Pracovní doba: PO – PÁ 8 hodin ranní a odpolední nebo JEN STÁLÁ NOČNÍ SMĚNA

Požadujeme:

● věk minimálně 18 let
● fyzická zdatnost
● čistý trestní rejstřík
● čeština slovem i písmem
● zkušenosti s pickováním výhodou, ne však podmínkou

Nabízíme:

● mzda 22 000 Kč + 6 000 Kč pohyblivá složka mzdy – po zaškolení až 32 000 Kč
● možnost týdenních záloh
● stravenky 100 Kč
● svozový autobus z Prahy od metra Roztyly, IP Pavlova a Smíchov zdarma
● zaučení na pracovišti
● nástup možný ihned
● možnost ubytování

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Strančice, Strančice
Mzda, plat (hrubý): 22 000 Kč za měsíc - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:10
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
Profese:Skladník
Obor:Doprava a zásobování

Zaměstnavatel:Fajn práce s.r.o., IČ: 08257825
Datum zveřejnění nabídky práce:23. 09. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Personální oddělení

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Fajn práce u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 22 000 Kč za měsíc ; Pracovní úvazek: Plný úvazek ; Adresa práce: Strančice, Strančice ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.