Mystery shopper Beroun, Praha, Plzeň, Chomutov, Most...

FirmaIng. Radka Vymětalová
Adresachomutov Most
Mzda 250 Kč za úkol/projekt
Odpovědět

Popis nabídky práce:

Jsi tvor společenský? Baví Tě nakupovat? Očekáváš od prodejců služby na úrovni a všimneš si, když v obchodě "něco nehraje"? Chceš nám pomoci zlepšit přístup prodavačů, atmosféru v prodejnách a dostat za to ještě zaplaceno?

Potom čti dál!

Jmenuji se Jitka Svobodová a mystery shopping dělám už 10 let. Začala jsem při studiu, pokračovala při zaměstnání a teď i na mateřské. Je několik měst, ve kterých brigádničím, která mám ve svém okolí. Když jedu někam na výlet s rodinou, dám předem vědět kam jedu a výlet spojím i s návštěvou nějakého obchodu. Když nestíhám, nemám návštěvu žádnou, nebo třeba jednu a vydělám pár stokorun, jindy se vypravím na výlet třeba do Prahy, kde za den udělám návštěv několik, po cestě se zastavím v prodejně v menším městě a mám v kapse i pár tisíc. V obchodě strávím pár minut a doma pak vyplním dotazník na netu. Jedna návštěva mi se vším všudy zabere 15-45minut a dostanu za ní 250Kč a více.Vaším úkolem bude otestovat kvalitu poskytovaných služeb v přidělené prodejně dle předem připraveného scénáře. Jedná se o návštěvu prodejny plus následné vyplnění informací do webového formuláře. Můžete si vzít měsíčně libovolný počet návštěv dle vašich možností.

Tato nabídka je vhodná pro lidi, kteří jsou komunikativní, mají rádi nakupování a rádi něco hodnotí.

ZASÍLEJTE PROSÍM ŽIVOTOPISY VČETNĚ FOTOGRAFIE.

Požadujeme:

Hledáme komunikativního a zodpovědného člověka, který má chytrý telefon, nebo diktafon a přístup na internet a chce s námi dlouhodobě spolupracovat.

Je nám jedno, jestli jsi student, pracující, maminka na rodičovské, nebo třeba aktivní dědeček. Podstatné jsou schopnosti a nadšení.

Preferujeme spolupráci ve více městech, pokud studuješ v Hradci či Praze a bydlíš třeba v Jičíně, Trutnově, Liberci, Pardubicích, nebo jezdíš za příbuznými, za prací či na výlety po celé ČR, jsi ideálním kandidátem.

Jsi-li to právě Ty, tak nám pošli životopis s fotografií, uveď taky co Tě baví. Pokud cestuješ, jezdíš do školy, za přáteli či k rodině a navštěvuješ tak více měst, určitě to nezapomeň připsat včetně konkrétních míst, kde se pohybuješ.

Nabízíme:

S námi získáš brigádu, kterou přizpůsobíš svému času. Každý měsíc Ti nabídneme, do jaké prodejny můžeš jít a jen Ty si určíš, kolik toho daný měsíc zvládneš.

Pracovat můžeš na Dohodu o provedení práce a nebo na Živnostenský list.

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:chomutov, Most
Mzda, plat (hrubý): 250 Kč za úkol/projekt
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, MD - Matky na mateřské dovolené, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Administrativní pracovník
Obor:Administrativa

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:Ing. Radka Vymětalová, IČ: 87803569
Datum zveřejnění nabídky práce:23. 09. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Jitka Svobodová
Odpovědět na inzerát a poslat životopis

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Ing. Radka Vymětalová u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 250 Kč za úkol/projekt ; Adresa práce: chomutov, Most ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.