Haló! Haló! Máme pro Vás práci v Mekáči na Siřejovicích

FirmaMcDonald's ČR, spol. s r.o.
AdresaSiřejovice 130 Siřejovice
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 19 500 Kč za měsíc
Odpovědět

Popis nabídky práce:

Víte, co má společného autobus hladových turistů a hladový kamioňák? Chtějí se všichni rychle a dobře najíst. Proto hledáme nové členy do týmu naší restaurace.


Náš Mekáč najdete kousek od Siřejovic na dálnici D8. Je to tu samý hladový motorkář a řidič, a právě s nimi potřebujeme pomoct. Potřebujeme je rychle nakrmit ať můžou pokračovat v jízdě. Hledáme posily na plný úvazek (HPP).

Pokud si lámete hlavu, jak se k nám dostanete, tak už si ji nelámejte. Náš Mekáč se nachází za Siřejovicemi a dostanete se k nám klidně i z Lovosic a okolí. Nedělá nám problém si pro Vás dojet. Půl hodiny před směnou Vás vyzvedneme na vlakovém nádraží v Lovosicích a po směně Vás zase odvezeme. Veškerá doprava je samozřejmě ZDARMA. Auto tedy není potřeba. Pokud byste ale přeci jen chtěl/a jezdit sám/a, tak přímo u restaurace se dá bezplatně zaparkovat.

Požadujeme:

Jestli chcete pracovat pouze na DENNÍCH směnách, pak hledáme právě Vás. Práce je na 8 hodin denně, 5 dnů v týdnu. A protože máme otevřeno celý týden, někdy budete pracovat i o víkendu. Přesné směny domluvíme vždy na měsíc dopředu, takže nemějte strach, že byste třeba zapomněl/a přijít.

Naučíme Vás připravovat hambáče a obsluhovat všechny stroje v kuchyni. Ukážeme Vám, jak pracovat v týmu a až se na to budete cítit, vrhneme se na pokladnu a obsluhu zákazníků. A protože máme rádi čisto a uklizeno, proběhne i malá seznamovačka s mopem, hadrem a koštětem.

Nabízíme:

* nástupní mzdu 124 Kč/h
* výkonnostní prémie 10 - 15Kč/h
* další navýšení mzdy po 3 měsících
* pracovní smlouvu a nebo zkrácený úvazek
* příplatek 10% za noční směny – u pracovní smlouvy
* příplatek 10% za práci o víkendu – u pracovní smlouvy
* příplatek 100% za práci ve svátek – u pracovní smlouvy
* slevu 50% na stravování
* neformální atmosféru a zábavu na pracovišti
* Benefit kartu, se kterou je možné čerpat slevy nejen ve všech McDonald´s, ale i u našich partnerů

* dopravu z vlakáče do Mekáče ZDARMACo je třeba udělat:
Pošlete nám životopis v českém jazyce. A když si nebudete vědět rady, tak nám můžete zavolat od PONDĚLÍ do PÁTKU v čase od 7:00 do 17:00 hodin na mobil.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Siřejovice 130, Siřejovice
Mzda, plat (hrubý): 19 500 Kč za měsíc - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Obsluha rychlého občerstvení
Obor:Prodej a obchod

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:McDonald's ČR, spol. s r.o., IČ: 27402355
Datum zveřejnění nabídky práce:22. 09. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Petra A
Odpovědět na inzerát a poslat životopis

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Reklamní společnost McDonald´s u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 19 500 Kč za měsíc ; Pracovní úvazek: Plný úvazek ; Adresa práce: Siřejovice 130, Siřejovice ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.