Ostraha obchodního centra

FirmaSpecial Service International, spol. s r.o.
AdresaOlomoucká 90 Velký Týnec
Mzda125 Kč za hodinu

Hledáme pracovníky pro zajištění ostrahy obchodního centra v Olomouci.

Náplň práce:
- zajištění ochrany osob a majetku klienta
- pochůzková činnost
- práce s kamerovým systémem
- směny denní 7-17
- počet směn v měsíci 10-15

Požadujeme:

- věk od 18 let
- čistý trestní rejstřík
- reprezentativní vystupování
- dobrý fyzický stav
- samostatnost a zodpovědnost
- praxe na obdobné pozici výhodou
- profesní kvalifikace Strážný výhodou (možnost získat u nás)

Nabízíme:

- odpovídající mzdové ohodnocení
- zálohy na mzdu
- bonus za přivedení nového pracovníka
- zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet
- možnost získání osvědčení o profesní (dílčí) kvalifikaci Strážný
- nástup ihned nebo dle dohody s manažerem objektu

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Olomoucká 90, Velký Týnec
Mzda, plat (hrubý):125 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, OZP - zdravotně postižené
Profese:Pracovník ostrahy
Obor:Ostraha a bezpečnost

Zaměstnavatel:Special Service International, spol. s r.o., IČ: 26116570
Datum zveřejnění nabídky práce:22. 09. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Jana Dřevjaná

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Special Service International u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 125 Kč za hodinu ; Adresa práce: Olomoucká 90, Velký Týnec ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.