Strojní zámečník, od 180,-Kč/hod., ranní směna

FirmaPersonal centrum s.r.o.
AdresaOtýlie Beníškové Plzeň
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 180 Kč za hodinu

Máme individuální přístup ke každému uchazeči, uděláme pro Vás maximum, abychom Vám našli nejvhodnější pracovní pozici, dle Vašich požadavků.

Náplň práce:
• Montážní zámečnické práce podle výkresové dokumentace
• Práce s ručním nářadím
• Montáže nebo broušení ocelových konstrukcí
• Úprava materiálu
• Kompletace klimatizačních jednotek, šroubové spoje, nýtování a tmelení

Požadujeme:

• Spolehlivost
• Znalost a orientace v technických výkresech
• Praxe ve výrobě
• Vyučení v oboru, nebo praxe min. 2 roky
• Obecnou technicko-řemeslnou šikovnost

Nabízíme:

• Pouze ranní směna
• Práci v Plzni, nebo okolí Plzně
• Od 180,- + osobní ohodnocení + docházkový bonus, zvýhodněné stravování
• Dlouhodobé zaměstnání na HPP
• Proplacené svátky
• Možnost záloh a ubytování
• 25 dnů dovolené
• Nástup možný IHNED

Zašlete nám svůj životopis, my Vám zavoláme, domluvíme si s Vámi schůzku a u nás v kanceláři probereme společně veškeré detaily nabízené pozice.

Domluvíme Vám nezávaznou návštěvu v podniku, v případě, že budete mít zájem, nástupy zajištujeme do jednoho nebo druhého dne od pohovoru.

Těšíme se na Vaši návštěvu :)

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Otýlie Beníškové, Plzeň
Mzda, plat (hrubý): 180 Kč za hodinu
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:4
Nástup:ihned
Profese:Zámečník
Obor:Řemeslné a manuální práce

Zaměstnavatel:Personal centrum s.r.o., IČ: 02270757
Datum zveřejnění nabídky práce:22. 09. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Anna Boudová

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Personal centrum u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 180 Kč za hodinu ; Pracovní úvazek: Plný úvazek ; Adresa práce: Otýlie Beníškové, Plzeň ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.