Řidič VZV, od 155-165,-/hod. + osobní ohodnocení, nástup IHNED

FirmaPersonal centrum s.r.o.
AdresaOtýlie Beníškové 470/6 Plzeň
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 155 Kč za hodinu

Máme individuální přístup ke každému uchazeči, uděláme pro Vás maximum, abychom Vám našli nejvhodnější pracovní pozici, dle Vašich požadavků.

Náplň práce:
• Skladnické, expediční a manipulační práce
• Řízení VZV i retraku
• Naskladňování a vyskladňování materiálu, zásobování jednotlivých středisek
• Ukládání zboží do regálu
• Užívání ruční čtečky kódů

Požadujeme:

• Platné oprávnění VZV (možnost obnovení průkazu)
• Zkušenosti na retraku výhodou
• Praxe minimálně 1 rok
• Ochota práce v kolektivu
• Znalost základů bezpečnosti práce
• Ochota práce přesčas
• Zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme:

• Stabilní práci v podniku v Plzni na dlouhodobý pracovní poměr
• Dobrá dopravní dostupnost
• Jednosměnný nebo dvousměnný pracovní provoz
• Od 155-165,-/hod. + osobní ohodnocení
• Zvýhodněné stravování, stravenkový paušál
• 25 dnů dovolené
• Pracovní oděvy a obuv k nástupu
• Nástup možný IHNED

Zašlete nám svůj životopis, my Vám zavoláme, domluvíme si s Vámi schůzku a u nás v kanceláři probereme společně veškeré detaily nabízené pozice.

Domluvíme Vám nezávaznou návštěvu v podniku, v případě, že budete mít zájem, nástupy zajištujeme do jednoho nebo druhého dne od pohovoru.

Těšíme se na Vaši návštěvu :)

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Otýlie Beníškové 470/6, Plzeň
Mzda, plat (hrubý): 155 Kč za hodinu
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:ihned
Profese:Řidič VZV
Obor:Doprava a zásobování

Zaměstnavatel:Personal centrum s.r.o., IČ: 02270757
Datum zveřejnění nabídky práce:22. 09. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Anna Boudová

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Personal centrum u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 155 Kč za hodinu ; Pracovní úvazek: Plný úvazek ; Adresa práce: Otýlie Beníškové 470/6, Plzeň ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.