Operátor CNC soustruhu/frézy

FirmaRandstad HR Solutions s.r.o.
AdresaHorní Heršpice Brno
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 30 000 Kč za měsíc

Do společnosti sídlící v Horních Heršpicích hledáme kolegy na pozici Operátor CNC frézy a CNC soustruhu.

Společnost se zaměřuje na zakázkovou (kusovou/maloseriovou) strojírenskou výrobu kompletních strojů, strojních zařízení a samostatných mechanických dílů různého užití.

Jedná se o práci na HPP s nástupem přímo do kmene společnosti.

Pracovní doba:

2směnný provoz, PO-PÁ

Náplň práce:

OperátorCNC fréza:

- obsluha CNC frézky v kusové a malosériové výrobě bez programování

- obrábění dle technické dokumentace s následnou kontrolou obrobku

Operátor CNC soustruh:

- obsluha CNC soustruhu včetně programování

Požadujeme:

co od vás očekáváme

- SOU se strojírenským zaměřením

- praxe v kusové/maloseriové výrobě

- zkušenosti s programy Fanuc, Heidenhain či MORI SEIKI výhodou

- znalost upínání na soustruhu či fréze

- základní přehled v soustružnických či frézovacích nástrojích

Nabízíme:

co vám nabídneme

- smlouvu na dobu neurčitou

- nástupní plat individuálně dle odbornosti a praxe

- navýšení mzdy dle kvality vykonané práce

- příjemné pracovní prostředí

- klimatizovaný provoz

- pitný režim na pracovišti, kávový automat

- výhodný mobilní tarif

- zázemí rodinné firmy

- pracovní oděv

- dotované stravování

- speciální prémie (doporučení nového kolegy, zlepšovací návrhy, apod.)

- a mnoho dalšího

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Horní Heršpice, Brno
Mzda, plat (hrubý): 30 000 Kč za měsíc - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:4
Nástup:ihned
Profese:Dělník
Obor:Výroba, průmysl a strojírenství

Zaměstnavatel:Randstad HR Solutions s.r.o., IČ: 08025851
Datum zveřejnění nabídky práce:06. 08. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Kamila Žáčková

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Randstad u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 30 000 Kč za měsíc ; Pracovní úvazek: Plný úvazek ; Adresa práce: Horní Heršpice, Brno ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.