Pracovník/ce speciálních úklidů - předák/čka (Praha)

FirmaHPF CleanCat s.r.o.
AdresaPraha Praha
Mzda 180 Kč za hodinu

Náplň práce: vedení týmu úklidových zaměstnanců, zodpovědnost za kvalitu odvedené práce, aktivní účast na prováděných pracích, tzn. - i manuální práce. (postavební úklidy, čištění strojů a technologií ve výrobě apod.)

Zaměstnance na pracoviště převážíme firemními auty.

Práce je vhodná také pro OZP/ID - pro ně máme navíc náborový příspěvek až 12 000 Kč a smlouvu na dobu neurčitou.

Pracovní doba: dohodou

Nástup možný ihned.

Požadujeme:

ŘP sk. B, dobrou fyzickou kondici, min. výuční list a dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme:

Mzda: 180 - 200 Kč/hod.

Pracoviště: Praha

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Praha, Praha
Mzda, plat (hrubý): 180 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:OZP - zdravotně postižené
Profese:Uklízečka
Obor:Řemeslné a manuální práce

Zaměstnavatel:HPF CleanCat s.r.o., IČ: 29453810
Datum zveřejnění nabídky práce:06. 08. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Sára Kadlecová

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma HPF CleanCat u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 180 Kč za hodinu ; Adresa práce: Praha, Praha ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.