Rapotín - brigáda, 130,-/hod.

FirmaSUEZ CZ a.s.
AdresaNa střelnici 633 Rapotín
Mzda130 Kč za hodinu

Popis nabídky práce:

Co vás čeká?
Hledáme někoho na výpomoc - dlouhodobější spolupráce na DPP.
Různé pomocné práce na provoze (třídění druhotných surovin, pomocné práce v areálu).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
Měl byste být fyzicky zdatný, spolehlivý, dochvilný. A protože k nám nejezdí veřejná doprava, měl byste být schopen si zajistit dopravu vlastní.

Co vám můžeme nabídnout?
Odměna 130,-/hod. na DPP
Ranní směna od 6:00 - od pondělí do pátku nebo dohodou
Obdržíte od nás veškeré pracovní pomůcky
nástup ihned

V případě, že se Vám naše nabídka líbí, pošlete prosím Váš kontakt a my se Vám ozveme nazpět v nejbližších dnech.

Děkujeme.

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Na střelnici 633, Rapotín
Mzda, plat (hrubý):130 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:3
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce
Profese:Dělník
Obor:Řemeslné a manuální práce

Zaměstnavatel:SUEZ CZ a.s., IČ: 25638955
Datum zveřejnění nabídky práce:06. 08. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Nina Urbánková

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Recovera Využití zdrojů u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 130 Kč za hodinu ; Adresa práce: Na střelnici 633, Rapotín ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.