HPP, DPP - Roztoky - recepční (brigáda) ,strážný- obchůzkář - admin. budova

FirmaFalcon security, s.r.o.
AdresaPřílepská 1920 Roztoky
ÚvazekPlný úvazek, Zkrácený úvazek
Mzda 113 Kč za hodinu

Moderní a dynamická společnost Falcon security, s.r.o., která se neustále rozvíjí a vznikají nové pracovní příležitosti za zajímavé mzdové ohodnocení.

Jsi proaktivní a spolehlivá osoba s chutí pracovat v oblasti ostrahy a bezpečnosti?
Chceš mít možnost kariérního a mzdového růstu na základě Tvých schopností?
Nebo chceš jen pravidelnou brigádu?
Pokud ano, tak jsi pro nás tím správným kandidátem!

Náplň práce:
- Pochůzková a kontrolní činnost
- Ostraha a ochrana majetku
- Po - Pá noční, víkendy nepřetržitý směnný provoz
- Recepční činnost - vhodné jako brigáda přes léto pro studenty

Pokud Tě tato nabídka zaujala a chceš být součástí týmu Falcon Security s.r.o., neváhej se nám ozvat na níže uvedený kontakt. Těšíme se na dlouhodobou spolupráci!

Požadujeme:

- Spolehlivost
- Samostatnost
- Chuť pracovat
- Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

- Stabilní zaměstnání
- Zajímavé ohodnocení
- Práci v zajímavém oboru
- Zajistíme lékařskou prohlídku i profesní kvalifikaci
- Kvalitní uniformy
- DPP 140Kč/hod., HPP 113,6Kč/hod.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Přílepská 1920, Roztoky
Mzda, plat (hrubý): 113 Kč za hodinu
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, OZP - zdravotně postižené
Profese:Pracovník ostrahy
Obor:Ostraha a bezpečnost

Zaměstnavatel:Falcon security, s.r.o., IČ: 26218399
Datum zveřejnění nabídky práce:06. 08. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Falcon security

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Falcon security u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 113 Kč za hodinu ; Pracovní úvazek: Plný úvazek, Zkrácený úvazek ; Adresa práce: Přílepská 1920, Roztoky ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.