Číšník/Servírka

FirmaParkhotel Plzeň s.r.o.
AdresaU Borského parku 2791/31 Plzeň
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
- vítání a usazování hostů
- obsluha hostů s důrazem na poskytování nejvyšší kvality služeb a dodržování pravidel servírování dle standardů
- poskytování informací o nabízených pokrmech a nápojů
- účtování tržeb a vedení pokladny
- péče o svěřené zboží a jeho inventarizace
- udržování pořádku a čistoty na pracovišti

Požadujeme:

- vzdělání či předchozí praxe v oboru výhodou, ne však nutností
- příjemné vystupování a úsměv na tváři
- zájem učit se novým věcem
- schopnost týmové práce
- komunikační dovednosti
- spolehlivost a časová flexibilita

Nabízíme:

- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- firemní stravování
- vstup do moderního hotelového fitness zdarma
- školení
- parkování v areálu hotelu
- stabilní zázemí 4* hotelu
- motivující finanční ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí v týmu fajn kolegů

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:U Borského parku 2791/31, Plzeň
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
Profese:Číšník, Servírka
Obor:Gastronomie

Zaměstnavatel:Parkhotel Plzeň s.r.o., IČ: 61776734
Datum zveřejnění nabídky práce:05. 08. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Petra Vlachová

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Parkhotel Plzeň u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): dle domluvy ; Pracovní úvazek: Plný úvazek ; Adresa práce: U Borského parku 2791/31, Plzeň ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.