Skvělá brigáda v obchodě, mzda IHNED- až 200 Kč/hod

FirmaINDEX NOSLUŠ s.r.o.
Mzda 142 Kč za hodinu

Chceš ZPENĚŽIT svůj volný čas? Potřebuješ VYPLATIT MZDU KDYKOLIV se ti to bude hodit? Chceš brigádu s DOBROU DOPRAVNÍ DOSTUPNOSTÍ? Pak čti dále.

Momentálně hledáme šikovné brigádníky a brigádnice se zájmem o DLOUHODOBOU a PRAVIDELNOU spolupráci.
Náplň práce:
- vybalování a doplňování zboží
- obsluha lahůdkového pultu
- výdej teplého jídla
- příprava dezertů

K dispozici jsou ranní, odpolední směny a mezisměny v různých časech). Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi Tě zaškolíme a školení samozřejmě proplatíme. Nástup možný IHNED.

V případě zájmu nás můžeš kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle. Domluva je rychlá, na směnu můžeš jít klidně už zítra a peníze ti můžeme poslat následující den po směně.

Požadujeme:

- nástup IHNED
- potravinářský průkaz
- pravidelná a dlouhodobá docházka

Nabízíme:

- mzda až 200 Kč/hod podle pracovního zařazení
- odborné zaškolení zkušenými pracovníky
- dobrá dostupnost na místo výkonu práce
- práci v příjemném pracovním prostředí
- výplaty mzdy ihned na účet každý den (dle předchozí domluvy)

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Brno
Mzda, plat (hrubý): 142 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:5
Termín práce:od ihned do 31. 10. 2022
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, MD - Matky na mateřské dovolené, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Prodavačka
Obor:Prodej a obchod

Zaměstnavatel:INDEX NOSLUŠ s.r.o., IČ: 25131419
Datum zveřejnění nabídky práce:05. 08. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Personální oddělení

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma INDEX NOSLUŠ u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 142 Kč za hodinu ; Adresa práce: Brno ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.