Obchodní zástupce, vedoucí obchodu

FirmaKámen Hudčice, s.r.o.
AdresaHudčice 74 Březnice
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 26 000 Kč za měsíc
Odpovědět

Popis nabídky práce:

Ve firmě Kámen Hudčice, s.r.o. hledáme obchodního zástupce. Náplní práce: řízení a koordinace prodejní činnosti se zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí, vedení obchodních jednání a příprava cenových nabídek, tvorba obchodního plánu ve spolupráci s vedením společnosti. Požadujeme bezúhonnost, minimálně středoškolské vzdělání s maturitou a reprezentativní vystupování. Zkušenosti s obchodem, vedením projektů nebo praxe na obdobné pozici výhodou. Nabízíme zaměstnání u společnosti s dobrým jménem na trhu a se zajímavým finančním ohodnocením dle Vašich zkušeností, příspěvek na dopravu, firemní stravování, mobilní telefon, služební vůz a možnost ubytování.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Středoškolské

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Hudčice 74, Březnice
Mzda, plat (hrubý): 26 000 Kč za měsíc - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Obchodní zástupce
Obor:Prodej a obchod

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:Kámen Hudčice, s.r.o., IČ: 25075799
Datum zveřejnění nabídky práce:05. 08. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Kristýna Michálková
Odpovědět na inzerát a poslat životopis

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Kámen Hudčice u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 26 000 Kč za měsíc ; Pracovní úvazek: Plný úvazek ; Adresa práce: Hudčice 74, Březnice ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.