SPRÁVCE V AREÁLU PRO DĚTSKÉ AKCE

FirmaIng. Marek Hanuš
AdresaChýšská 229 Lubenec
Mzda dle domluvy
Odpovědět

Popis nabídky práce:

Do rekreačních středisek na západě a ve středu Čech hledáme šikovného člověka na pozici správce. Jedná se o velice rozmanitou pozici, ve které věříme, že si každý může najít to své. Nejde nám pouze o základní údržbu a udržování střediska, ale i o kreativní a tvůrčí zvelebování.

Ideální uchazeč alespoň co do řemesla je například vyučený šikovný truhlář, tesař, elektrikář, instalatér příp. kvalitní zedník s dlouholetou praxí. Byli bychom rádi, aby měl člověk radost z práce, která mu poroste pod rukama :o).

V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte telefonicky či emailem, v ideálním případě zašlete i svůj životopis s fotografií. V případě nezastižení stačí zaslat sms, budeme volat zpět. Děkujeme a budeme se těšit na spolupráci!

Požadujeme:

Skutečný zájem o práci, poctivost, spolehlivost, manuální zručnost

Nabízíme:

Ubytování v areálu, stravu v době sezóny, slušný kolektiv rodinné firmy

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Chýšská 229, Lubenec
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Počet volných pracovních míst:11
Nástup:dle domluvy
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, OSVČ / živnostníky na IČ, OZP - zdravotně postižené
Profese:Dělník
Obor:Řemeslné a manuální práce

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:Ing. Marek Hanuš, IČ: 46013351
Datum zveřejnění nabídky práce:05. 08. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Dvořáková
Odpovědět na inzerát a poslat životopis

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Ing. Marek Hanuš u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): dle domluvy ; Adresa práce: Chýšská 229, Lubenec ; Nástup: dle domluvy ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.