Barman(ka) v designové kavárně

FirmaMgr. Tereza Slámová
AdresaKopečná 21 Brno
Mzda 500 Kč za den
Odpovědět

Popis nabídky práce:

Fotografická kavárna Café Flexaret přijímá barmana/ku na dlouhodobou brigádu - třeba vedle studia. Pokud umíte pracovat s pákovým kávovarem (zkušenost je nezbytná, jelikož budete na place sám/sama) a máte čas na 2-4 směny týdně (po-ne 12-18/18-24), tak nám prosím napište zprávu a přiložte Váš životopis. Těšíme se na Vás :-)

Požadujeme:

Dovednost šlehat dobře pěnu, pracovitost, spolehlivost, iniciativu a příjemné vystupování.

Nabízíme:

Milý kolektiv, stylové prostředí, práci dle VAŠICH časových možností vždy na týden dopředu, možnost organizace akcí/realizovat své nápady, výplatu na ruku po každé směně.

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Kopečná 21, Brno
Mzda, plat (hrubý): 500 Kč za den
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:ihned
Profese:Barman
Obor:Gastronomie

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:Mgr. Tereza Slámová, IČ: 73823066
Datum zveřejnění nabídky práce:05. 08. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Tereza Slámová
Odpovědět na inzerát a poslat životopis

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Mgr. Tereza Slámová u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 500 Kč za den ; Adresa práce: Kopečná 21, Brno ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.