Samostatný provozní technik - pro obchodní centrum, mzda až 25tis. Kš/měs.

FirmaMark2 Corporation Czech, a.s.
AdresaPolská 1201/1 Olomouc
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 20 000 Kč za měsíc

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
• Kontrola technologií
• Celková správa a údržba nemovitosti (drobné dílčí práce)
• Kontrola chodu budovy
• Zajištění prací spojených s elektroinstalací
• Práce ve výškách
• Práce v nepřetržitém směnném provozu

Požadujeme:

• Odborná způsobilost v elektrotechnice vyhl. č 50 /1978 Sb § 6 a vyšší podmínkou
• Zkušenost s údržbou technických zařízení budovy (vzduchotechniky, chlazení,
vratové a dveřní systémy, osvětlení, aj.)
• Fyzická zdatnost

Nabízíme:

• Odpovídající finanční ohodnocení
• Možnost uplatnění svých dovedností a invence v prostředí moderního objektu
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Bohatý motivační program

Kontakt:
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Polská 1201/1, Olomouc
Mzda, plat (hrubý): 20 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:ihned
Profese:Pomocný pracovník údržby budov
Obor:Řemeslné a manuální práce

Zaměstnavatel:Mark2 Corporation Czech, a.s., IČ: 25719751
Datum zveřejnění nabídky práce:01. 07. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Náborové oddělení