Technik údržby (M/Ž) - mzda až 29 000,-Kč

FirmaMark2 Corporation Czech, a.s.
AdresaRokycanská 1424/128 Plzeň
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 27 000 Kč za měsíc

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
Do již stávajícího týmu hledáme dalšího člena na pozici Technika údržby (M/Ž):

• Zajištění pravidelné preventivní údržby technologických systémů i venkovních prostor, po zapracování do dvousměnného provozu a pohotovostí
• Provádění údržby (instalatérství, zámečnictví, práce s elektrickým zařízením, opravy všeho druhu) na základě plánu a hlášení
• Odpovědnost za plnění požadavků dle nastavení vysoké kvality, směrnic a bezpečnostních předpisů

Požadujeme:

• Praxi v oblasti údržby
• Platná vyhláška č. 50/78 Sb. §6
• Trestní bezúhonnost
• Řidičský průkaz sk. B
• Znalost práce na PC

Nabízíme:

• Práci na HPP – plat 27 000,- Kč po zaškolení až 29 000,- Kč
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Zaměstnanecké benefity (stravenky,prémie, MultiSport karta)
• Možnost profesního i platového růstu
• Bohatý motivační program
• Zvýhodněné volání O2
• Odborná školení

Kontakt:
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Rokycanská 1424/128, Plzeň
Mzda, plat (hrubý): 27 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, OZP - zdravotně postižené
Profese:Pomocný pracovník údržby budov
Obor:Řemeslné a manuální práce

Zaměstnavatel:Mark2 Corporation Czech, a.s., IČ: 25719751
Datum zveřejnění nabídky práce:01. 07. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Náborové oddělení