Klidná noční ostraha Praha

FirmaPractical Solutions s.r.o.
AdresaKomořanská Praha
ÚvazekZkrácený úvazek
Mzda 15 000 Kč za měsíc

Do nově vznikajícího kolektivu hledáme nového kolegu. Práce není náročná a k dispozici je příjemně zařízené zázemí. Důraz klademe hlavně slušné vystupování a poskytování informací. Nejsme bezpečnostní agentura a šanci má u nás každý. K vypsané pozici máme k dispozici i slušné ubytování.

Hlavní náplň:
- obsluha vjezdového systému z prostor zázemí
- správa klíčů
- poskytování informační báze návštěvám

Mzda je individuální dle odsloužených směn. Standardně se zde pohybuje v rozmezí 15-25.000,- Kč za každý měsíc.

Vážíme si našich zaměstnanců, a tak je naším hlavním kritériem zejména to, abyste zapadl/a do fungujícího kolektivu.

Zaujali jsme Vás? Tak nám o sobě dejte vědět formou odpovědi přes formulář, zavolejte nebo se do našeho kolektivu přijďte rovnou podívat.

Na Vaše odpovědi se těšíme, a proto na všechny také odpovíme.

Požadujeme:

- spolehlivost
- dochvilnost
- týmového ducha
- schopnost a chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

- moderní vybavení a oděv
- možnost výběru směn
- kariérní růst
- brigády hrazené nad rámec v rámci působiště

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Komořanská, Praha
Mzda, plat (hrubý): 15 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Zkrácený úvazek
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:dle domluvy
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, OSVČ / živnostníky na IČ, OZP - zdravotně postižené
Profese:Pracovník ostrahy
Obor:Ostraha a bezpečnost

Zaměstnavatel:Practical Solutions s.r.o., IČ: 03977293
Datum zveřejnění nabídky práce:30. 06. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Zdeňka Pecová