Skladník - rukař, Praha 10, 24-30 000 Kč+stravenky, zálohy týdně!

FirmaUNIJOB, s.r.o.
AdresaPraha 10 Praha 10
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 24 000 Kč za měsíc

Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Praze 10 - Hostivaři, hledáme skladové manipulanty - rukaře na odpolední směny!

Pracovní doba - jednosměnný provoz:
• noční směny 14:30-23:00 hod. (občasné přesčasy)

Co Vás čeká?
• vykládky a nakládky přepravních vozidel
• skenování a třídění zásilek
• manipulační a úklidové práce ve skladu

Požadujeme:

• praxe výhodou a vítána, ale není podmínkou
• spolehlivost, fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost
• uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce - KOMPLETNĚ VYŘÍDÍME
• zpočátku agenturní zaměstnání (možnost výběru záloh!)

Nabízíme:

• nástupní mzdu 24 000 Kč + příplatky a v případě spokojenosti velkorysé osobní ohodnocení, až 6000,-
• stravenky v hodnotě 80 Kč / den
• vyplácení průběžných týdenních záloh
• pracoviště v nově otevřeném skladu uvnitř Prahy
• pomoc při vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
• po čase možnost přechodu do kmenového stavu
• nástup ihned či po dohodě kdykoli

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Praha 10, Praha 10
Mzda, plat (hrubý): 24 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Skladník
Obor:Doprava a zásobování

Zaměstnavatel:UNIJOB, s.r.o., IČ: 27201554
Datum zveřejnění nabídky práce:30. 06. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Vladimír Pleticha