POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - 2. - 9. 7.

FirmaIng. Marek Hanuš
AdresaChýšská 229 Lubenec
Mzda dle domluvy
Odpovědět

Popis nabídky práce:

Do našich rekreačních středisek ve středu a západu Čech hledáme pracovité a spolehlivé lidi na pozici pomocníka hlavního kuchaře.

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení + ubytování a stravu v areálu zdarma. V areálu je nutné bydlet, není možné dojíždět. Pracuje se v týdenních turnusech (střídání v sobotu), je tedy na Vás, zda vyrazíte na 1 či 3 turnusy.

V případě zájmu nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle či reakcí na tento inzerát. V případě nedovolání se zanechte sms, ozveme se Vám zpět. Budeme se těšit na spolupráci!

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Chýšská 229, Lubenec
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Počet volných pracovních míst:13
Nástup:dle domluvy
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, Pro osoby od 15 let, OSVČ / živnostníky na IČ, OZP - zdravotně postižené
Profese:Kuchař
Obor:Gastronomie

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:Ing. Marek Hanuš, IČ: 46013351
Datum zveřejnění nabídky práce:24. 06. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Dvořáková
Odpovědět na inzerát a poslat životopis

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Ing. Marek Hanuš u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): dle domluvy ; Adresa práce: Chýšská 229, Lubenec ; Nástup: dle domluvy ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.