Analytický konzultant

FirmaTomáš Fuchs
AdresaPardubice Pardubice
Mzda163 Kč za hodinu
Odpovědět

Popis nabídky práce:

Nabízím placenou praxi pro studenty vysokých a vyšších odborných škol, nezávisle na oboru.
Jedná se o flexibilní práci cca. 20 hodin týdně. Finanční ohodnocení je nadprůměrné vůči trhu s možností kariérního růstu při studiu.
Oblast, ve které se budete pohybovat se týká komunikace s lidmi,
psychologie ekonomických analýz, administrativa všeho druhu a přípravy prezentací. Není nutná předchozí pracovní zkušenost - máme intenzivní celorepublikový proces zaškolování - online formou.
Pokud mluvíte cizími jazyky, máte velkou výhodu, avšak není to podmínkou. Část našeho týmu je mezinárodní a staráme se o mezinárodní klienty z Francie, Kanady, Indie a Švýcarska. Můžete uplatnit svoje nabité vědomosti přímou komunikací.

Požadujeme:

Nebát se vystoupit ze své komfortní zóny (nehledáme druh super spolupracovníka, který má letité zkušenosti, hledáme spolupracovníka, který se chce zdokonalovat a něco pro sebe udělat)
Proaktivní přístup
CV

Nabízíme:

Uznání praxí pro vysoké školy.
Nadstandartní finanční ohodnocení - 163 Kč/hod.
Možnost získání certifikátů
Praxe (1-2 měsíce)
Stáže (delší spolupráce)

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Pardubice, Pardubice
Mzda, plat (hrubý):163 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:dle domluvy
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:Tomáš Fuchs, IČ: 07206623
Datum zveřejnění nabídky práce:23. 06. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Tomáš Fuchs
Odpovědět na inzerát a poslat životopis

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Tomáš Fuchs u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 163 Kč za hodinu ; Adresa práce: Pardubice, Pardubice ; Nástup: dle domluvy ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.