Venkovní úklid, letní brigáda, až 105 Kč/hod

FirmaŽS REAL, a.s.
AdresaPasohlávky č.ev. 110 Pasohlávky
Mzda 100 Kč za hodinu

Aqualand Moravia je nejmodernějším a největším aquaparkem v České republice, jedná se o nejnavštěvovanější turistické místo v Jihomoravském kraji s 16 bazény a 28 tobogány a skluzavkami.
Hledáte-li brigádu v krásném prostředí, s pohodovým kolektivem, se zpětnou vazbou od nadřízených a netradičními benefity, pokračujte ve čtení a přidejte se na vlnu adrenalinu a vodních zážitků s námi.

Náplň práce pozice: Venkovní úklid

Vysypávat koše a starat se o čistotu kolem nich.
Udržovat čistotu v areálu a přilehlého okolí.
Kontrola technického stavu lehátek.
Lepení a dofukování raftů.
Pořizování kontrolních zápisů.

Pozice startuje již od 06:00 ráno.

Požadujeme:

Zájem o brigádu v minimální délce 1 měsíce (červen, červenec, srpen).
Zaslání životopisu.
Odolnost vůči teplu a stresu.
Zodpovědnost a spolehlivost.
Chuť rozvíjet své dovednosti a umět máknout.

Nabízíme:

Vstup zdarma do Aqualandu Moravia pro brigádníka i jeho nejbližší, a to včetně wellness Forum Romanum.
Ubytování na studentských kolejích.
Zajištěnou dopravu Brno ←→ Aqualand Moravia zdarma.
Dotované obědy a večeře s možností výběru ze dvou jídel.
30% sleva na všechny produkty (zboží, služby, jídlo, nápoje).
Firemní akce pro zaměstnance.
Volný vstup do solné terapie.
Zaměstnaneckou prádelnu.
Odpočinkovou chill out zónu s kuchyňkou.
A hlavně rozmanitou brigádu plnou zábavy!

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Pasohlávky č.ev. 110, Pasohlávky
Mzda, plat (hrubý): 100 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:13
Termín práce:od 1. 8. 2022 do 31. 8. 2022
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Uklízečka
Obor:Řemeslné a manuální práce

Zaměstnavatel:ŽS REAL, a.s., IČ: 25334271
Datum zveřejnění nabídky práce:23. 06. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Martina Lošáková

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma ŽS REAL u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 100 Kč za hodinu ; Adresa práce: Pasohlávky č.ev. 110, Pasohlávky ; Nástup: 1. 8. 2022 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.